Turniej Koszykówki Wspólna Europa 26-27 maja 2018r.

Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizowali w dniach 26-27 maja 2018r. Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”. W turnieju udział wzięły drużyny z klubów: Minibasketball Racibórz, UKS MOS Opole, GTK Gliwice, MKS MOS Strzelce Opolskie oraz drużyna z naszego partnerskiego miasta z Czech BVK Holice. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym , tak więc zawodnicy podczas dwóch turniejowych dni rozegrali łącznie 10 meczów koszykówki.

Klasyfikacja końcowa turnieju „Wspólna Europa”:

I miejsce – BVK Holice

II miejsce – UKS MOS Opole

III miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie

IV miejsce – GTK Gliwice

V miejsce – Minibasketball Racibórz

Podczas uroczystego zakończania przedstawiciele władz miasta oraz klubu wręczyli wszystkim zawodnikom koszulki a kapitanom drużyn puchary i dyplomy. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn:

BVK Holice – Adam Mikolas

UKS MOS Opole – Szymon Stach

Minibasketball Racibórz – Michał Brodala

MKS MOS Strzelce Opolskie – Jakub Krajewski

GTK Gliwice – Michał Domżoł

Nagrody wręczał vice burmistrz Strzelec Op. Józef Kampa i vice prezes MKS-u Strzelce Op. Tadeusz Koteluk a imprezę poprowadził dyrektor MOS i prezes MKS-u Andrzej Damaszek. Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *