Turniej Koszykówki Wspólna Europa V 2022

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizował w dniach 21-22 maja 2022r. Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”. W turnieju udział wzięły drużyny z klubów: MKS Strzelce Opolskie, AK Orły Wrocław, KS Start Meble Dobrodzień oraz drużyna z naszego partnerskiego miasta z Czech BVK Holice. Na boisku rywalizowało podczas turnieju ponad 60 dzieci, a kibicowało około 50 miłośników koszykówki. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym , tak więc zawodnicy podczas dwóch turniejowych dni rozegrali łącznie 10 meczów koszykówki. Klasyfikacja końcowa turnieju „Wspólna Europa”: I miejsce – BVK Holice II miejsce – MKS Strzelce Opolskie I III miejsce – KS Start Meble Dobrodzień IV miejsce – AK Orły Wrocław V miejsce – MKS Strzelce Opolskie II Podczas uroczystego zakończania przedstawiciele władz miasta oraz klubu MKS Strzelce Op. wręczyli wszystkim zawodnikom koszulki z logo turieju, kapitanom drużyn puchary i dyplomy. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn: BVK Holice – Pokorny Vojtech AK Orły Wrocław – Kołodziejczyk Wiktor KS Start Meble Dobrodzień – Lissy Paweł MKS Strzelce Op. I – Studziński Szymon MKS Strzelce Op. II – Więckowski Stanisław Nagrody wręczał zastępca burmistrza Strzelec Op. Józef Kampa i vice prezes MKS-u Strzelce Op. Wojciech Studziński a imprezę poprowadził prezes MKS-u Andrzej Damaszek. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Strzelec Opolskich, a współfinansowali: Gmina Strzelce Opolskie, Urząd Marszałkowski w Opolu, Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej, PSP nr 4 w Strzelcach Op.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *