XIII Turniej Koszykówki Wspólna Europa

Międzyszkolny Klub Sportowy  14-15 maja 2016r. gościł na hali sportowej w Strzelcach Op. drużynę koszykówki z czeskich Holic. Brała ona udział w XIII Turnieju Koszykówki Wspólna Europa wraz z drużynami z Raciborza, Opola Niemodlina i Strzelec Opolskich. Podczas dwóch dni sportowych emocji rozegrano 10 meczów i wyłoniono zwycięzcę turnieju. Przy rewelacyjnym dopingu, i tutaj dziękujemy wszystkim kibicom, nie tylko ze Strzelec Opolskich, ale także z Niemodlina, Opola i Raciborza za wsparcie  zawodników z trybunKlasyfikacja końcowa: I miejsce – BVK Holice, II miejsce – UKS MOS Opole, III miejsce – UKS Jedynka Niemodlin, IV miejsce – MKS Strzelce Opolskie i V miejsce – KS Minibasketball Racibórz. Najlepsi zawodnicy: BVK Holice – Radovan Mrazek, KS Minibasketball Racibórz – Igor Kucybała, UKS MOS Opole – Tymoteusz Polek, UKS Jedynka Niemodlin – Patryk Czop a w drużynie ze Strzelec Opolskich najlepszym zawodnikiem został Szymon Szulc. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta wręczyli każdej z drużyn puchary, dyplomy, statuetki oraz wszystkim uczestnikom koszulki z logo turnieju. Całość imprezy poprowadził prezes MKS-u Andrzej Damaszek. Impreza współfinansowana przez gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *