XVIII turniej koszykówki „Wspólna Europa” za nami.

Kolejny turniej Koszykówki Wspólna Europa przeszedł do historii. W turnieju, który odbył się w dniach 26-28 maja 2023 r. wzięły udział drużyny:
UKS MIKST Międzychód
BC Obra Kościan
WKS Śląsk Wrocław
BVK Holice
MKS Strzelce Opolskie


Pod względem sportowym turniej prezentował się na bardzo wysokim poziomie. O zwycięstwach bardzo często decydowały niewielkie różnice punktowe. Najlepsza w tym roku okazała się drużyna UKS MIKST Międzychód, MKS Strzelce Opolskie II miejsce, III miejsce BC Obra Kościan, IV miejsce WKS Śląsk Wrocław i V miejsce BVK Holice. Wybrani zostali również najlepsi zawodnicy turnieju. I tak z drużyny BVK Holice była to Magdalena Urbankowa, WKS Śląsk Wrocław – Ambroży Ślęzak, BC Obra Kościan – Filip Jaworski, UKS MIKST Międzychód – Gabriel Barkowski i najlepszym zawodnikiem gospodarzy został wybrany Szymon Studziński.

Uhonorowaniem było wręczenie nagród, pucharów oraz statuetek za wyróżnienia indywidualne wręczone przez władze miasta i klubu.

Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *