Zapraszamy na Walne Zebranie MKS-u Strzelce Op. – 24 VI 2015 godz.18.00 – hala sportowa przy PG nr 2 w Strzelcach Op.

Prezes MKS-u Strzelce Opolskie Andrzej Damaszek zaprasza członków Zarządu Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich oraz wszystkich członków klubu, zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków koszykówki na Walne Zebranie MKS Strzelce Op., które odbędzie się w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich o godz. 18.00, drugi termin godz. 18.15. W programie zebrania przewidziane jest przedstawienie sprawozdania Zarządu z działalności klubu za ubiegły okres sprawozdawczy, sprawozdania finansowego oraz komisji rewizyjnej, program sportowej, organizacyjnej i finansowej działalności klubu na sezon 2015/2016 a także ustalenie wysokości składki członkowskiej na kolejny rok. ZAPRASZAMY!

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *