Złoto dla Igora Marka zawodnika MKS-u Strzelce Op. !

Nowy rok udanie rozpoczął się dla naszego badmintonisty i zawodnika MKS-u Strzelce Opolskie Igora Marka.

Dnia 7.01.23 Igor brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Amatorów oraz Dzieci w Baranowie w woj. Wielkopolskim. Nasz zawodnik wystąpił w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii chłopców do lat 11 okazał się bezkonkurencyjny. Gładko wygrał swoją grupę eliminacyjną, półfinał oraz finał, w którym odnotował zwycięstwo 2:0 (15:9 i 15:12) nad zawodnikiem gospodarzy- Maksem Wylęgą, zdobywając tym samym złoty medal.

W kategorii chłopców do lat 13 ostatecznie Igor zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal przegrywając dopiero w półfinale również z reprezentantem gospodarzy- Fabianem Wylęgą.

Brawo dla Igora oraz trenerów pani Małgorzaty Włoszczyńskiej oraz pana Mirosława Marka.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *