Złoto i brąz dla MKS-u w Szczucinie i Mazańcowicach!

W dniu 07.010.2017 r. odbył się w Szczucinie koło Dębicy Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych w badmintonie.  
Wzięło w nim udział dwóch naszych zawodników z MKS Strzelce Opolskie – Jakub Kozłowski i Szymon Maciołek, który jako młodzik młodszy startował w wyższej kategorii młodziku. W grze pojedynczej zajęli równorzędnie VIII miejsce, natomiast w grze deblowej zajęli III miejsce.
W ty samym dniu 07.10.2017 odbył się Turniej Młodzików w Mazańcowicach i tam reprezentował nasz klub  Piotr Stachowicz, który w deblu z  Pawłem Marszałkiem z klubu ULKS Plesbad Pszczyna zajął I miejsce, a w grze mieszanej Piotr zagrał z Antoniną Marszałek i zajął III miejsce.
Udział w rozgrywkach badmintona współfinansuje Gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *