Mikołajkowy Turniej Koszykówki 1 XII 2019

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie już w okresie świątecznym zorganizował dla sześciu drużyn ze Strzelec Op., Siechnic, Sosnowca, B-Białej i Otmuchowa Mikołajkowy Turniej Koszykówki. Turniej odbył sie w hali sportowej PSP nr 1 w Strzelcach Op. Organizatorzy 1 grudnia 2019r. przygotowali dwa boiska, na których drużyny dziewcząt i chłopców rozegrały turniej  systemem każdy z każdym. W tym roku dopisała publiczność, która licznie przybyła do hali sportowej i rewelacyjnie kibicowała zawodnikom. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta i klubu MKS Strzelce Op. wręczyli uczestnikom dyplomy, puchary, statuetki, nagrody i słodycze. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

I miejsce – MKS MOS Strzelce Op.,

II miejsce – KKS Siechnice

III miejsce – Zagłębie Sosnowiec

Chłopcy :

I miejsce – BASKET HILLS Bielsko-Biała

II miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie

III miejsce – MKS Otmuchów

Organizatorzy turnieju dziękują rodzicom zawodników, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zaproszonych gości oraz zawodników. Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *