MKS Strzelce Op. – MKS Czechowice-Dziedzice 42:63

Kolejny mecz w ramach ligi śląskiej młodziczek starszych KU-14 rozegrały podopieczne Romana Bukowskiego. Na własnej hali 1 grudnia 2014r. zawodniczki MKS-u nie sprostały rywalkom z Czechowic-Dziedzic, przegrywając 42-63 (10-16,2-21,14-11,16-15). O końcowym wyniku zaważyła przede wszystkim druga kwarta, w której to części meczu podopieczne Romana Bukowskiego ogarnęła niemoc w ataku i nie potrafiły znaleźć recepty na agresywną grę w obronie drużyny przeciwnej. W drugiej połowie dziewczyny ze Strzelec Opolskich nawiązały walkę z zawodniczkami z Czechowic-Dziedzic, wygrywając obie kwarty, niestety nie udało im się odrobić strat z pierwszej połowy meczu. Punkty dla drużyny ze Strzelec zdobyły: Radzka Julia-6, Kryś Daria-8, Fijałkowska Zuzanna-6, Matusiak Marta- 2, Kopaczewska Anna-4, Kaliciak Agata- 2, Wieczonkowska Karolina-2, Bugała Julia- 4,Licznar Magdalena-2, Stasińska Katarzyna-6. Za tydzień w poniedziałek MKS Strzelce Opolskie czeka mecz z drużyną MOS Katowice, na który już dziś zapraszamy.

Relacjonował Roman Bukowski

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *