Mini Silesia Cup – srebro i brąz dla MKS Strzelce Op.

Nasi młodzi badmintoniści wzięli udział w „Międzynarodowym Turnieju Badmintona Mini Silesia Cup”, który odbył się w dniu 19 listopada w Głubczycach. Zawody rozgrywane był w kat U 9, U11, U 13 i U15, osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Barw MKS Strzelce Op. bronili: Sandra Meryk w kat U 9 i U 11, Igor Marek w kat U 11 i U13 oraz Bianka Meryk w kat. U15. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując odpowiednio: Sandra 2 miejsce (srebrny medal) w kat U 9 oraz 5 miejsce w kat U11, Igor 3 miejsce (brązowy medal) w kat  U 11 oraz 9 miejsce w kat U 13, Bianka 5 miejsce w kat U 15. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a występ strzeleckich badmintonistów należy uznać za bardzo udany. Trener Małgorzata Włoszczyńska.

Udział w turnieju współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *