Juniorki MKS-u na Gali Śląskiej Koszykówki 2018 w Tychach!

16 czerwca 2018r. w hali MOSiR w Tychach odbyła się Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2018 będąca podsumowaniem rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związek Koszykówki w sezonie 2017/2018. Nasze zawodniczki z sekcji koszykówki juniorek KU-22: Aleksandra Borawska, Julia Lachowicz, Magdalena Flejter, Weronika Krawczyk, Daria Nieckala oraz trener Roman Bukowski zostali zaproszeni do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Juniorki zgrały w meczu ALL-STARS i odebrały puchar i medale, a Aleksandra Borawska otrzymała wyróżnienie za najlepiej rzucającą zawodniczkę za 3 punkty w lidze KU-22. Gratulujemy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *