Wiosenny Turniej Koszykówki 2019

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op. 17 maja 2019r. w hali sportowej przy PSP nr 1 w Strzelcach Op. zorganizował Wiosenny Turniej Koszykówki. W turnieju udział wzięli zawodnicy MKS-u ze wszystkich grup wiekowych z sekcji koszykówki MKS-u oraz zaproszeni goście:) Łącznie na parkiecie rywalizowało ze sobą 94 zawodników. Rozegranych zostało 5 meczów w różnych kategoriach wiekowych: jako pierwsi zaczęli najmłodsi uczestnicy turnieju krasnale, następnie zagrały zuchy, żaki, kadeci a ostatni mecz turnieju rozegrali seniorzy i seniorki. Imprezę poprowadził jeden z trenerów klubu MKS Strzelce Op. Andrzej Rychlik. Podczas uroczystego zakończenia wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz koszulki z logo MKS-u Strzelce Opolskie. Tradycyjnie już klub zorganizował poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju były kiełbaski z grilla, bułeczki, słodycze oraz napoje. Zarząd klubu dziękuje serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju. Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *