III miejsce dla Młodziczek MKS-u Strzelce Op. w Kartuzach 1/4 finału Mistrzostw Polski!


 

III miejsce dla drużyny koszykówki MKS-u Strzelce Op. na Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek KU-14 w Kartuzach! Drużyna koszykówki młodziczek MKS-u Strzelce Opolskie, biorąca udział w rozgrywkach ligowych KU-14 organizowanych przez ŚZKosz z udziałem 9 drużyn z województw opolskiego i śląskiego po rozegraniu 16 meczów i zdobyciu IV miejsca w lidze, wywalczyła sobie udział w turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek KU-14 w koszykówce kobiet. Turniej odbył się w dniach 27-29.04.2018r. w Kartuzach. Nasze zawodniczki po wygranym meczu z SPZ WJM Gminą Krasny 56:43 i dwóch przegranych meczach z Łodzią i Kartuzami zdobyły III miejsce. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Martyna Studzińska . Młodziczki zagrały w składzie: Piątek Marta, Tiszbierek-Gawlik Marta, Łopuszańska Katarzyna, Studzińska Martyna, Krukowska Paulina, Szecel Aleksandra, Puda Maja, Kosztyra Amelia, Perchuć Amelia, Parkitna Małgorzata, Białoń Maja, Gołębiewska Zofia i Wawak Agata. Trenerem drużyny jest Andrzej Damaszek. Udział w lidze współfinansowała gmina Strzelce Opolskie. Serdecznie gratulujemy!

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *