Jeden złoty i cztery brązowe medale dla zawodników MKS-u Strzelce Op.

22.10.2016r. nasi starsi zawodnicy startowali w dwóch turniejach zdobywając 5 medali.Kamil Maciołek i Julia Jackowska z klubu ULKS Lotka gm. Olsztyn zajęli III miejsce w grze mieszanej, a w singlu Kamil zajął V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Junior Młodszy i Młodzik Młodszy w Suchedniowie.Drugi turniej w tym samym dniu odbył sie w Lublińcu i nasz klub MKS reprezentowali  w kategorii młodzik Piotr Stachowicz, który w singlu zajął III miejsce, Marlena Gregor III miejsce. W grze mieszanej uplasowali sie na III miejscu.W deblu Piotr z Karolem Dulak (klub Junis ze Szczucina ) zajęli I miejsce, natomiast Marlena z Alicją Nowak III/IV miejsce. Trener – Małgorzata Włoszczyńska 🙂

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *