Sezon 2019/2020 Brydż sportowy II i III liga

W tym sezonie drużyna brydża sportowego MKS-u Strzelce Opolskie została zgłoszona do rozgrywek II i III ligi brydża sportowego. W III lidze rywalizować będzie w 8 drużynowej grupie, a w II lidze oprócz MKS-u zagra 15 drużyn. Trzymamy kciuki.W sobotę 9.11 odbył się w Tarnowie turniej w ramach Grand Prix Polski Par, zajęliśmy 12 miejsce na 98 par startujących. W tym samym czasie, na tych samych rozdaniach rozgrywany był turniej łączony w Stargardzie Szczecińskim. W klasyfikacji łącznej zajęliśmy 29 miejsce na 178 par. link do strony z wynikami http://r.bridgespider.com/21529/ . Na zdjęciu od lewej Leszek Szymaniec, Witold Wachnik – prezes PZBS i Jerzy Wiszniewski. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *