3LM MKS na IV miejscu po rundzie zasadniczej!

Kochani Kibice ❤    Było ostatnio sporo o rozgrywkach młodzieżowych naszych klubowiczów .  Nadszedł czas na podsumowanie seniorskiej koszykówki w naszym mieście .  Nasi zawodnicy 🏀 MKS’u Strzelce Opolskie  w sezonie 2023/2024 3 Ligi Mężczyzn  są już po rundzie zasadniczej . Był to kolejny bardzo dobry sezon podopiecznych trenera Krzysztofa Kuzio . Zespół przed sezonem przeszedł pewne ruchy kadrowe . Do zespołu po rocznej przerwie powrócił nasz wychowanek : Dominik Wieczorek . Do drużyny dołączyli również Michał Szatanik , który grał w poprzednich latach w strzeleckim zespole. Wzmocnił nas również 16 letni obiecujący zawodnik podkoszowy Wojciech Czapla który wcześniej bronił barw młodzieżowego zespołu Gliwickiego GTK . Ciężka praca na treningach zarówno trenera Kuzio jak i zespołu, przyniosła efekty . Drużyna drugi rok z rzędu znalazła się w w strefie playoff – zajmując wysokie 4 miejsca po rundzie zasadniczej 📊 . Świadczy to o tym że prezentujemy równą, stabilną formę na przestrzeni całego sezonu .  📈 Przed nami play-off i baraże o 2 ligę 🔥 z najmocniejszym zespołem 3 Ligi na śląsku – KKS Zagłębie Sosnowiec . Zespół doświadczony i bardzo silny fizycznie . Czeka nas co prawda bardzo trudne zadanie, ale jak to mawiał klasyk ” Nie ma rzeczy niemożliwych ” i już z tego miejsca chcielibyśmy was wszystkich bardzo gorąco zaprosić do dopingowania naszej drużyny . 18 lutego 2024 w Sosnowcu gramy pierwszy mecz wyjazdowy.       💥🔥a już 24 lutego 2024…  w sobotę o godzinie 18:00 w Hali przy ulicy Kozielskiej 💥🔥 na naszym parkiecie podejmujemy lidera śląskiej ligi  – KKS Zagłębie Sosnowiec .  Wszystkie ręce na pokład 🙌 💪.  Z tego miejsca trzeba napisać że nie było by tych wszystkich sukcesów gdyby nie nasi sponsorzy . Zawodnicy zarówno sekcji młodzieżowej jak i seniorskiej od 2 lat wybiegają na parkiety w nowej odsłonie wizualnej . ⛹🏻 Stroje meczowe jak i treningowe mamy dzięki wsparciu Pana Pawła Więckowskiego , właściciela firmy WISTOLM Meble.                                                                                                                                                                                                                                                                               Mawiają że  Sport i biznes przecina się ze sobą zawsze,  dlatego Panie Pawle –  bardzo dziękujemy za wsparcie !!! Zarówno te z trybun, bo jest Pan często obecny na meczach jak i finansowe. To dużo dla nas znaczy . Raz jeszcze DZIĘKI ❤   Ogromne wyrazy wdzięczności pozostałym sponsorom :   Firmie BIURO HANDLOWO-USŁUGOWE „CIEPŁO-DOM” S.C. AGNIESZKA I WOJCIECH STUDZIŃSCY ❤🙏  oraz firmie Usługi Ogólnobudowlane MARIO – BUD Mariusz Życzyński ❤ 🙏  Pani Agnieszko, Panie Wojtku , Panie Mariuszu od wszystkich sympatyków strzeleckiej koszykówki głośne DZIĘKUJEMY 🤗 💐 Na sam koniec chcieliśmy podziękować tym bez których tak naprawdę klub by nie istniał w takiej formie jak obecnie . Przy tak wysokich, z roku na rok rosnących kosztach utrzymania klubu w tym kosztów stałych,  sal treningowych ,wynagrodzeń dla trenerów , sędziów, kosztów wyjazdów – nie było by tego wszystkiego gdyby nie hojność włodarzy naszego miasta.  Dziękujemy serdecznie Gminie Strzelce Opolskie ❤❤❤ za regularne, coroczne wsparcie finansowe dla klubu . Dzięki temu sport w naszym mieście cały czas jest obecny  ⛹🏻 ⛹‍♀ 🏸  Zarówno w życiu społecznym , jak również  stanowi  wspaniałą bazę rozwoju dla naszych dzieci .  DZIĘ-KU-JE-MY 💐❤🙏                                                                                                                                                                                                                                                                                 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *