KAWALERZYŚCI wygrali Turniej Koszykówki Drużyn Amatorskich 2016

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizował dla wszystkich miłośników gry w koszykówkę Turniej Drużyn Amatorskich. Eliminacje do turnieju odbywały się od 21 maja 2016r. do 11 czerwca 2016r. Do finałowej trójki dostały się drużyny: Kawalerzyści, Wojownicy i Małolaty. Gry finałowe rozegrane zostały w dniach 11 i 12 czerwca 2016r. w hali sportowej przy ulicy Kozielskiej           w Strzelcach Opolskich. Wyniki kolejnych meczów: Kawalerzyści – Wojownicy: 32-28, Wojownicy – Małolaty : 27-14, Małolaty – Kawalerzyści: 13:43. Podczas zakończenia turnieju przedstawiciele zarządu klubu wręczyli zwycięzcom puchary i pamiątkowe dyplomy, a wyróżnionym zawodnikom nagrody rzeczowe. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Kawalerzyści

II miejsce – Wojownicy

III miejsce – Małolaty

Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *