Złoto dla zawodniczek MKS-u Strzelce Op. !

Zawodniczki MKS-u Strzelce Opolskie wywalczyły w Brzegu złoty medal, wygrywając z Brzegiem, Wrocławiem i Bytomiem! W sobotę 4 czerwca 2016 roku w Brzegu nasze zawodniczki z drużyny mini koszykówki dziewcząt pod okiem trenera Andrzeja Damaszka rywalizowały w Turnieju Koszykówki z okazji Dnia Dziecka. W pierwszym meczu turnieju rozgromiły miejscową drużynę 34:4, kolejnym rywalem naszej drużyny były zawodniczki z klubu Ślęza Wrocław, z którymi wygrały 41:35, a ostatni mecz, tym razem z z Bytomiem, zakończył się również zwycięstwem 22:19. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wawak Agata, Wawak Zuzanna, Piontek Marta, Studzińska Martyna, Szecel Aleksandra, Puda Maja, Kostyra Amelia, Perchuć Amelia, Parkitna Małgorzata, Białoń Maja i Gołębiewska Zofia.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *