Kolejny złoty medal Sandry Meryk!

W dniach 8-9 października 2022 r w Częstochowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików, Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych w badmintonie. W turnieju barw naszego klubu MKS Strzelce Opolskie broniła jego najbardziej utytułowana zawodniczka 8 – letnia Sandra Meryk. Sandra do zawodów została perfekcyjnie przygotowana przez trenerkę panią Małgorzatę Włoszczyńską. Nasza reprezentantka wystartowała w 2 kategoriach indywidualnie: tj. U 9 dziewcząt (żak młodszy) i U 11 dziewcząt (żak). Sandra po bardzo dobrej grze w obu kategoriach spisała się znakomicie, zajmując w kat U 11 wysokie 5 miejsce oraz zdobyła złoty medal w kat U 9. Nasza zawodniczka bardzo dobrze wytrzymała trudy turnieju, który był bardzo mocno obsadzony i stał na wysokim poziomie sportowym. W bieżącym sezonie jest to już 4 złoto naszej zawodniczki zdobyte w zawodach rangi ogólnokrajowej w badmintonie. Udział w turnieju współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *