Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie – Głubczyce 1-4 X 2020r.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w badmintonie. Impreza odbywała się od 01.10.2020 do 04.10.2020 w Głubczycach. Dwie badmintonistki z klubu MKS Strzelce Opolskie wzięły w niej udział. Zofia Strożek i Bianka Meryk startowały w grach pojedynczych i deblowej, aby zakwalifikować się do turnieju głównego. Niestety nasze dziewczyny w fazie eliminacji zakończyły grę. W deblu uległy zawodniczkom z UKS Plesbad Pszczyna, natomiast Bianka w grze pojedynczej przegrała z zawodniczką z klubu KS Badminton School Gdynia, Zosia uległa zawodniczce z CT Arena Hawel Academy Poznań. Były to ich pierwsze mistrzostwa. Trener Małgorzata Włoszczyńska.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *