Mikołajkowy Turniej Koszykówki 06.12.2015r.

Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich 6 grudnia 2015r. tradycyjnie już po raz kolejny zorganizowali w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców. Turniej zorganizowany był dla zawodników z rocznika 2004 i młodszych. Organizatorzy przygotowali dwa boiska, na których drużyny rozegrały turniej  systemem każdy z każdym. W sumie podczas turnieju rozegrano 12 meczów. W tym roku dopisała publiczność, która licznie przybyła do hali sportowej i rewelacyjnie kibicowała zawodnikom. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta oraz klubu MKS Strzelce Op. wręczyli uczestnikom oraz wyróżnionym zawodnikom dyplomy, puchary, statuetki, nagrody i słodycze. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

I miejsce – MKS MOS Strzelce Op., najlepsza zawodniczka Puda Maja,

II miejsce MOSM Bytom – najlepsza zawodniczka – Makarowska Elżbieta,

III miejsce – PSP Prudnik – najlepsza zawodniczka – Załanowska Wiktoria

IV miejsce – UKS Chrobry Głuchołazy – najlepsza zawodniczka – Gandzikowska

Martyna.

Chłopcy :

I miejsce – PSP Otmuchów – najlepszy zawodnik – Plizga Igor,

II miejsce – UKS MOS Opole – najlepszy zawodnik Gołęzyka Tibor,

III miejsce – PSP Racibórz – najlepszy zawodnik – Brodala Michał

IV miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie – najlepszy zawodnik – Kopa Tobiasz.

Organizatorzy turnieju dziękują rodzicom zawodników, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zaproszonych gości oraz zawodników. Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *