Sekcja badmintona zbiera medale!

W sobotę, 21 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych w Suchedniowie. Nasi zawodnicy reprezentujący Klub MKS Strzelce Opolskie spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe lokaty w turnieju.
I miejsce w kategorii debel dziewcząt zajęła Marlena Gregor MKS Strzelce Opolskie grająca w parze z Weroniką Zięba MKS Orlicz Suchedniów. III miejsce w kategorii debel chłopców zajęli: Piotr Stachowicz i Jakub Kozłowski.
Podsumowując dotychczas rozegrane turnieje, w rankingu ogólnopolskim Marlena Gregor zajmuje II miejsce w kategorii gra pojedyncza młodzik młodszy, a Piotr Stachowicz w równoległej kategorii zajmuje VI miejsce. W kategorii gra mieszana w/w zawodnicy plasują się na II miejscu w kraju.
Trenerami naszych zawodników są: Małgorzata Włoszczyńska i Wojciech Wojdyła.W niedzielę, 22 listopada odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w Badmintonie. Wzięło w nich udział 60 uczestników z Opola, Raciborza, Strzelec Opolskich, Głubczyc, Nysy, Komprachcic, Kędzierzyn Koźle. Strzelce Opolskie reprezentowało 8 zawodników, którzy tradycyjnie byli bardzo widoczni.
Gra indywidualna mężczyzn – III miejsce Wojciech Wojdyła.
Gra podwójna mężczyzn – II miejsce Wojciech Wojdyła/ Michał Pajek.
Gra indywidualna kobiet – I miejsce Małgorzata Włoszczyńska.
Gra podwójna kobiet – I miejsce Małgorzata Włoszczyńska / Anna Szczerska.Wyników gratulujemy!

Nasi zawodnicy wrócili z sukcesami także z kolejnego turnieju, jaki odbył się w sobotę, 28 listopada w Bieruniu. Strzeleccy badmintoniści brali udział w zawodach pod nazwą: „Turniej Ogólnopolski Młodzików Młodszych”. Niezawodna jak na razie Marlena Gregor zajęła tam I miejsce w deblu dodając kolejne punkty do klasyfikacji generalnej sezonu . Działania sekcji badmintona współfinansuje Gmina Strzelce Opolskie. 🙂

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *