Turniej Badmintona w Turawie 3 V 2021r.

03.05.2021r. w Turawie odbył się Krajowy Turniej Badmintona. Młodzi badmintoniści Międzyszkolnego Klubu Sportowego ze Strzelec Opolskich wywalczyli pięć brązowych medali. Rywalizacja trwała od samego rana do samego wieczora. W kategorii junior młodszy Szymon Maciołek dwa razy stawał na podium w grze pojedynczej i deblowej z partnerem Alanem Świątczakiem z UKS Korona Pabianice, zajmując trzecie miejsce . Najlepiej poradzili sobie najmłodsi zawodnicy startując w dwóch kategoriach wyżej i tak Igor Marek z kategorii U-9 startował w kategorii U-13 młodzik młodszy w grze mieszanej z partnerką Karoliną Hoszowską z UKS GOKIS Kąty Wrocławskie, oraz Kinga Maciołek grająca z Natanielem Rosakiem uplasowali się na trzecim miejscu. Warto zaznaczyć że najmłodsi zawodnicy stawiali pierwsze kroki grając w grach podwójnych mieszanych. Nikodem Rosak z partnerem Karolem Dubielem BKB Set Mazańcowice także uplasowali się na trzecim miejscu, oraz dziewczęta Zofia Strożek i Bianka Meryk w grze deblowej zajęły siódme miejsce. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *