Wiosenny Turniej Koszykówki 25 maja 2018r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op. 25 maja 2018r. w hali sportowej przy PSP nr 1 w Strzelcach Op. zorganizował Wiosenny Turniej Koszykówki. W turnieju udział wzięli zawodnicy MKS-u z wszystkich sekcji oraz zaproszeni goście:) Łącznie na parkiecie rywalizowało ze sobą 64 uczestników podzielonych na 5 drużyn. V miejsce zdobyła drużyna Bartosza Koszeli grająca w żółtych strojach, IV miejsce wywalczyła drużyna Tomasza Nowakowskiego w strojach białych, III miejsce zdobyli zawodnicy pod wodzą Wojciecha Studzińskiego , II miejsce zdobyli zawodnicy Romana Bukowskiego grający w zielonych strojach a miejsce I zdobyła drużyna Przemysława Małyszki grająca w strojach czarnych. W tym roku do zabawy dołączyła sekcja badmintona z wice prezesem Dariuszem Kozłowskim. Podczas turnieju koszykarze mogli sprawdzić się w grze w badmintona, a badmintoniści w koszykówce. Imprezę poprowadził prezes klubu MKS Strzelce Op. Andrzej Damaszek. Podczas uroczystego zakończenia wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i upominki a tradycyjnie już klub poczęstował wszystkich kiełbaskami z grilla, bułeczkami oraz napojami. Zarząd klubu dziękuje serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju. Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *