II liga brydża sportowego w 12-13 VI 2021 Chorzów

W ostatni weekend 12-13.06 w Chorzowie zakończyliśmy fazę zasadniczą rozgrywek 2 ligi brydża sportowego. Po sobotnich wyrównanych bojach zajmowaliśmy 9 miejsce. W niedzielę czekał nas ostatni mecz z wyżej notowaną drużyną Laser DeLux Łódź. W dobrym stylu wygraliśmy 12.54 – 7.46 i ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce. Awansując do pierwszej ósemki zagwarantowaliśmy drużynie MKS Strzelce Op. utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Co ważniejsze nadal mamy szansę na awans do 1 ligi. Faza pucharowa o awans do 1 ligi została zaplanowana na początek września tego roku. Trzeci zjazd 2 ligi rozegraliśmy w składzie Jerzy Wiszniewski, Edward Bondarewicz, Radosław Sawicki, Jerzy Serafin i Leszek Szymaniec. Udział w rozgrywkach współfinansuje Gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *