Wiosenny Turniej Koszykówki 11 VI 2021r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich w piątak 11 czerwca 2021r. zorganizował Wiosenny Turniej Koszykówki. W turnieju udział wzięło 61 zawodników, którzy rozegrali pięć meczów. Uczestnicy mogli pograć, pobawić się i oczywiście skorzystać z niespodzianek, które przygotowali organizatorzy. Rewelacyjną niespodziankę podczas imprezy przygotował burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, który wręczył listy gratulacyjne dla trenerów klubu:  Wiktora Damaszka i Romana Bukowskiego , doceniając tym sposobem wice mistrzostwo klubu w Śląskiej Lidze Koszykówki w kategorii MU-10 i KU-11. Zawodnicy również zostali nagrodzeni przez burmistrza i wice burmistrza Józefa Kampę bonami do Decathlonu. Kolejną miłą niespodziankę sprawił Tadeusz Goc zawodnikom i miłośnikom koszykówki tym, że posędziował pierwszą kwartę meczu rozpoczynającego Wiosenny Turniej Koszykówki. Zawodnicy podzieleni na pięć drużyn rozegrali pięć meczów, a na zakończenie wszyscy otrzymali koszulki z logo MKS-u a wyróżnieni zawodnicy nagrody. Na koniec turnieju prezes klubu Andrzej Damaszek podziękował wszystkim za świetną zabawę i zaprosił, tym razem nie na kiełbaski z grilla a na pizzę Dobra Opcja. W trakcie turnieju z rąk prezesa klubu i trenera Andrzeja Damaszka, statuetkę przyznaną przez ŚZKosz, dla najlepiej rzucającej zawodniczki ubiegłego sezonu odebrała Aleksandra Szecel. Z powodu panującej pandemii nie było wcześniej okazji do uhonorowania Oli. Na turnieju gościł także Adam Cichoń, wychowanek MKS-u, który obecnie jest w piątce najlepszych zawodników AZS-u Basket Nysa. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *