Sukcesy badmintonistów 05-06-2021r. Głubczyce!

05.06.2021r. w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego żaków młodszych U-9, żaków U-11, młodzików młodszych U-13, młodzików U-15, w których zagrało pięcioro zawodników MKS-u ze Strzelec Opolskich. Wszyscy zawodnicy awansowali do rywalizacji pucharowej. Najlepiej z reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Sportowego ze Strzelec Opolskich spisała się Kinga Maciołek i Zofia Strożek . Obie dziewczyny zdobyły brązowe medale w swoich kategoriach wiekowych, Zosia wśród dziewcząt do lat 13 (U-13), natomiast Kinga do lat 9 (U-9). Druga zawodniczka w kategorii U-13 Bianka Meryk spisała się nieźle zajmując V miejsce i jej młodsza siostra Sandra Meryk w rywalizacji U-9, oraz w tej samej kategorii żak młodszy Igor Marek zajął również V miejsce. Trener Małgorzata Włoszczyńska.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *