Żyraków i złoty medal w deblu zdobywa Igor Marek!

Podkarpacki Cup z udziałem Igora Marka. 14.10.2023 na Podkarpacie do Żyrakowa udał się nasz zawodnik Igor Marek, by wziąć udział w turnieju Podkarpacki Cup. Był to drugi z cyklu 4 turniejów. Przybyło na niego ponad 120 zawodników z całej Polski. W singlu Igora rozstawiono z nr 6. W grupie odnotował dwa zwycięstwa i jedną przegraną, co niestety nie pozwoliło na awans do fazy pucharowej. Natomiast w deblu wraz z partnerem Bartkiem Wacowskim z UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza chłopaki wygrali wszystkie swoje mecze ‼️. W finale spotkali się z mocną parą ukraińską ze Lwowa. W trzysetowym pojedynku górą byli nasi, zdobywając złoty medal 🥇💪. Brawa dla chłopaków 👏. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

Gratulujemy 🤩

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *