Obóz sportowy w Ustce 2023!

PODSUMOWANIE OBOZU – USTKA 2023r.
W dniach od 9 do 19 sierpnia 2023r. przebywaliśmy na obozie sportowym w Ustce. Celem obozu było przygotowanie zawodników z grup młodzieżowych MKS-u Strzelce Opolskie do nowego sezonu.
Podczas treningów trenerzy Roman Bukowski i Wiktor Damaszek mieli możliwość sprawdzenia nowych zagrywek oraz popracować nad techniką . O kondycję i  formę dbała również Julia Lachowicz prowadząc mordercze treningi funkcjonalne oraz Krzysztof Lelonkiewicz wyciągający dzieciaki z łóżek każdego dnia na poranny rozruch. Pracowaliśmy również nad dobrymi nawykami naszych podopiecznych, sprzątanie sal,  dbanie o higienę osobistą, ograniczenie w używaniu telefonów i spożywaniu słodyczy były na porządku dziennym. Sprzyjały temu dobre warunki lokalowe i wyżywienia oraz dostęp do hali sportowej w budynku, w którym byliśmy zakwaterowani. Nie można również zapomnieć o mikroklimacie bałtyckiego wybrzeża i doskonałej pogodzie, które dopełniały warunki treningowe.
Oczywiście obóz to nie tylko praca ale również relaks i wypoczynek. Uczestnicy korzystali z walorów Ustki, wylegiwania się na piaszczystych plażach, spacerowali po promenadzie z wieloma kramikami i oczywiści korzystali z kąpieli w zimnym Bałtyku. Udało nam się w wolnej chwili wyskoczyć na basen w hotelu GRANDLUBICZ. Wszystkiego dopełniały rozmowy, gry i dyskoteki.
Obóz przebiegł bez większych trudności. Wszystkie zaplanowane zagadnienia zostały zrealizowane. Liczymy, że w najbliższym czasie nasza praca przyniesie duże efekty.
Chcieliśmy podziękować bardzo rodzicom za obdarzenie nas zaufaniem, Gminie Strzelce Opolskie za dofinansowanie obozu, Firmie DOMUS w Strzelcach Opolskich za dostarczenie nam na miejsce niezbędnego sprzętu do trenowania oraz firmie Olimpijska Akademia Sportu „TECHNIC-BAD” za pomoc w organizacji zakwaterowania, posiłków i dostępu do hali sportowej.
DO ZOBACZENIA ZA ROK

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *