III Liga Mężczyzn

Zakończyły się rozgrywki III LM, w której udział brała drużyna MKS Strzelce Opolskie. Po wielu emocjonujących meczach w fazie zasadniczej, w której udział brały drużyny z Lublińca, Konopisk, Dobrodzienia, Turawy, Prudnika, Brzegu, Jełowy i Opola uplasowaliśmy się na pozycji dającej szanse na grę w dalszej fazie rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem w fazie Play Off okazała się bardzo silna drużyna KTK JS Invest Knurów. Mimo walecznej postawy naszych zawodników, lepsi w dwumeczu, okazali się koszykarze z Knurowa i to oni awansowali do dalszych eliminacji o awans do II ligi.

Nasza drużyna w sezonie 2022/2023 występowała w składzie:
Michał Wąsik, Michał Krajewski, Wojciech Binda, Jan Lelonkiewicz , Krzysztof Fijałkowski, Marcin Bernatowicz, Vozhov Yevhen, Krzysztof Kuzio, Daroszewski Adam, Wróbel Łukasz, Wojdyła Wojciech, Wiktor Damaszek, Jelonek Jarosław, Mariusz Brachaczek, Jan Więckowski.

Trenerem naszej drużyny jest Krzysztof Kuzio.

Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *