Obóz sportowy w Międzyzdrojach VIII 2021

Obóz sportowy w Międzyzdrojach. Drużyny kadetów i kadetek Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich od 10 do 20 sierpnia 2021 roku przygotowywały się na obozie sportowym do nowego sezonu koszykarskiego 2021/2022 tym razem w Międzyzdrojach. Zawodnicy trenowali dwa razy dziennie a wieczorem dodatkowo uczestniczyli w treningu rzutowym. Oprócz ciężkiej pracy na treningach był też odpoczynek i świetna zabawa. Koszykarze miedzy innymi korzystali z uroków przyrody Wolińskiego Parku Narodowego, zwiedzali Świnoujście i plażowali. Tradycyjnie na zakończenie obozu trenerzy z kierownikiem przygotowali konkursy i gry sprawnościowe dla wszystkich uczestników obozu. Obóz współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *