III miejsce w Holicach – Turniej koszykówki 2019!

Drużyna koszykówki MOS/MKS Strzelce Opolskie młodzików młodszych na zaproszenie klubu sportowego BVK Holice wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki. Turniej odbył się w naszym partnerskim mieście Holice w dniach od 6 do 8 września 2019 roku. Nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami: BK Maják SVČ Vyškov, Kralovsti Sokoli Hradec Kralove, BA Sparta Praha oraz z gospodarzami turnieju BVK Holice. Młodzicy młodsi spisali się świetnie podczas turnieju wygrywając z drużynami z BK Maják SVČ Vyškov, Kralovsti Sokoli Hradec Kralove i BA Sparta Praha. Nasza drużyna zaliczyła tylko jedną porażkę z gospodarzami turnieju a mimo to zajęła ostatecznie III miejsce w turnieju. Po drużynowej rywalizacji wszyscy zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas indywidualnych, koszykarskich konkurencji. Gospodarze przygotowali także spotkanie z legendarnym czeskim koszykarzem Jirim Welschem. Klasyfikacja końcowa: I miejsce – BA Sparta Praha II miejsce – BVK Holice III miejsce – MKS Strzelce Opolskie IV miejsce – BK Maják SVČ Vyškov V miejsce – Kralovsti Sokoli Hradec Kralove Według organizatorów, trenerów oraz sędziów najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został Jan Więckowski. Drużynę prowadził trener Roman Bukowski. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe koszulki, a wyróżnieni zawodnicy statuetki, puchary i dyplomy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *