Kadetki MKS–u wicemistrzyniami strefy śląsko–opolskiej w koszykówce 3×3

W sobotę 4 lipca w Brzegu odbyły się eliminacje strefowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w koszykówce 3×3. W kategorii do lat 17 w zawodach udział wzięła drużyna kadetek MKS-u Strzelce Opolskie. Dziewczęta ze Strzelec po zaciętych i wyrównanych meczach zajęły w turnieju II miejsce premiowane awansem do Finału Mistrzostw Polski w tej konkurencji planowanego na 28–30 sierpnia 2020 roku w Gdyni. Trzymamy kciuki za udany występ strzeleckich koszykarek na finałach Mistrzostw Polski. Wyniki meczy: MKS Strzelce Op. – RMKS Rybnik – 15:16 MKS Strzelce Op. – MUKS Głuchołazy – 11:3 MKS Strzelce Op. – Stalówki Brzeg – 13:9 MKS Strzelce Op. – Milwakuee Buks Brzeg – 9:10 Skład drużyny: Aleksandra Szecel, Zofia Gołębiewska, Maja Puda, Amelia Kostyra, trener: Andrzej Damaszek.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *