Medale dla MKS-u w Żyrakowie!

Ogólnopolski Turniej badmintona w Żyrakowie. W sobotę 19.11.2016 w Żyrakowie odbył się Ogólnopolski Turniej badmintona w kategorii młodzik i młodzik młodszy . Nasz klub MKS Strzelce Opolskie wywalczył kolejne medale, w gronie medalistów znaleźli  się zawodnicy Jakub Kozłowski z kolegą klubowym Szymonem Maciołkiem  w kategorii młodzik zdobyli brązowy medal, oraz Jakub Kozłowski z partnerką Klaudią Zator ( UKS Orbitek Straszęcin )  w grze mieszanej  zdobył również brązowy medal w grze pojedynczej Kuba zajął V miejsce. Kategoria młodzika Piotr Stachowicz zdobył dwa medale, srebrny w grze podwójnej z kolegą Karolem Dulakiem ( UMKS Szczucin ) i brązowy medal w grze mieszanej z Aleksandra Szelą ( UKS Orbitek Straszęcin ).Gratulujemy wszystkim medalistom !!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *