Mikołajkowy Turniej Koszykówki 2018

Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie już 1 grudnia 2018 roku zorganizowali Mikołajkowy Turniej Koszykówki . W imprezie udział wzięło 95 zawodników z ośmiu drużyn ze Strzelec Opolskich, Brzegu, Siechnic, Głuchołaz, Opola i Otmuchowa, które dzielnie walczyły na parkiecie hali sportowej przy PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich. Organizatorzy przygotowali dwa boiska, na których drużyny rozegrały turniej  systemem każdy z każdym. W sumie podczas turnieju rozegrano 12 meczów. Jak co roku na turnieju dopisała publiczność, która licznie przybyła do hali sportowej i rewelacyjnie kibicowała młodym zawodnikom. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta i klubu MKS Strzelce Op. wręczyli wszystkim uczestnikom oraz wyróżnionym koszykarzom dyplomy, puchary, statuetki, nagrody i słodycze. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

I miejsce – UKS Piłsudczyk Brzeg

II miejsce – MKS MOS Strzelce Op. – najlepsza zawodniczka Patrycja Węgrzyn

III miejsce – KKS Siechnice

IV miejsce – MUKS Chrobry Głuchołazy

Chłopcy :

I miejsce – UKS MOS Opole

II miejsce – MKS Otmuchów

III miejsce – MKS Strzelce Op. – najlepszy zawodnik Filip Sporyszkiewicz

IV miejsce – KKS Siechnice

Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *