MKS Strzelce Op. na 60-leciu koszykówki w Holicach IX 2018

MKS Strzelce Opolskie uczcił 60 lecie koszykówki w naszym partnerskim mieście w Holicach.

9 września 2018 roku prezes MKS-u Strzelce Opolskie Andrzej Damaszek podczas Międzynarodowego Turnieju Koszykówki w Holicach w imieniu Zarządu Klubu MKS Strzelce Op. oraz miłośników koszykówki ze Strzelec Opolskich przekazał na ręce prezesa klubu BVK Holice Pavla Welscha list gratulacyjny z okazji 60 –lecia koszykówki w Holicach. Klub przygotował także koszulki z logo MKS-u Strzelce Opolskie oraz nazwiskami osób zajmujących się koszykówką w Holicach. Drużyny koszykarskie ze Strzelec Opolskich i z Holic od 13 lat współpracują ze sobą wymieniając się doświadczeniem i rywalizują na turniejach koszykówki w Holicach i Strzelcach Opolskich.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *