Mikołajkowy Turniej Koszykówki 4 XII 2022r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie 4 grudnia zorganizował Mikołajkowy Turniej Koszykówki. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozegrały swoje turniejowe mecze w dwóch halach sportowych, dziewczęta rywalizowały w hali sportowej przy LO a chłopcy w hali sportowej przy PSP nr 1. Gościliśmy drużyny z Bytomia, Raciborza, Dobrodzienia i Lublińca. Podczas turnieju nie zabrakło, nagród, dyplomów i niespodzianek. Rodzice naszych zawodników przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju, za co serdecznie dziękujemy. Trenerzy Roman Bukowski, Wiktor Damaszek oraz prezes Andrzej Damaszek i vice prezes Wojciech Studziński. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie 🙂🏀👍

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *