Radom Basket Cup 2021

Radom Basket Cup 2021. MKS STRZELCE OPOLSKIE w składzie: Ania Bogusz, Zosia Neldner ,Maja Papajanakis, Lena Piorecka Aleksandra Makowska, Lidia Czarnocka, Oliwia Jańczak, Szymon Studziński ,Maksymilian Kacperak, Stanisław Więckowski i gościnnie Muks Chrobry Basket Głuchołazy: Karolina Kania i Zuzanna Jankowska. W piątek 14 maja 2021r. drużyna MKS-u rozpoczęła grę w grupie z drużynami z Warszawy Radomia i Suchego Lasu. Ostatni mecz turnieju Radom Basket Cup 2021 przegrywamy z drużyną Warsaw Basketball 52-32. Zabrakło w nim dwóch zawodniczek Karoliny Kani i Zuzanny Janikowskiej. Turniej kończymy na 6 miejscu na 14 drużyn z Polski i Litwy. Na uwagę zasługuje fakt że wśród najlepszych strzelców turnieju na 3 miejscu znalazł się Maksymilian Kacperak a na 5 Szymon Studziński. Klasyfikacja końcowa: Rocznik 2010 U11M 1. SKS Gama Starogard Gdański 2. MKS Piotrówka Radom 3. BS Visaginas 4. UKS Piątka Lublin 5. Warsaw Basketball 6. MKS Strzelce Opolskie 7. Polonia Warszawa 8. BSK Kadet Biała Podlaska 9. KS Akademia Koszykówki Poznań 10. Niedźwiadki Przemyśl 11. MKS Grójec 12. Basket Team Suchy Las 13. UKS 1 Marki 14. Draft Warszawa Pozostawiamy po sobie świetne wrażenie, wszyscy wracamy spełnieni i szczęśliwi z gry i osiągniętych sukcesów. Szczególne podziękowania za wsparcie dla rodziców i MOS Strzelce Opolskie. Trener Roman Bukowski.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *