Wiosenny Turniej Koszykówki 18-05-2021r.

18.05.2021r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Op. odbył się Wiosenny Turniej Badmintona. Impreza zorganizowana przez MKS Strzelce Op. dla wszystkich chętnych dzieci z gminy Strzelce Opolskie. W turnieju udział wzięło 15 dzieci. Była to świetna okazja to aktywnego spędzenia czasu, ale również do sprawdzenia swoich umiejętności zarówno przez osoby, grające w badmintona sporadycznie, najczęściej latem na świeżym powietrzu, jak i przez te, które spotykają się w hali sportowej, aby trenować badmintona. Najlepsi w kategoriach otrzymali nagrody i puchary. Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału, a zwycięzcom sukcesu. Poniżej przedstawiamy zwycięzców turnieju w grze pojedynczej: U-9 – dziewcząt: I miejsce – Kinga Maciołek II miejsce – Sandra Meryk III miejsce – Kalina Rychlik IV miejsce Bianka Bukowska i Hanna Kubica U-13 chłopców: I miejsce – Nikodem Rosak II miejsce – Nataniel Rosak III miejsce – Igor Marek IV miejsce – Franciszek Bar U -13 dziewcząt : I miejsce – Zofia Strożek II miejsce – Bianka Meryk III miejsce – Hanna Bartoń U-16 I miejsce Szymon Maciołek II miejsce Piotr Cymbalista III miejsce Katarzyna Bartoń. Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *